Promování inzerátů

Pokud chceš prodat svůj inzerát co nejrychleji, tak ho promuj.

Máme 2 skvělé balíčky, které posunou tvůj inzerát na přední místa v kategorii i podkategorii.

Co Klotezz nabízí?

PROMOVÁNÍ můžeš získat nákupem jednoho z našich 2 balíčků - ELLE nebo MIRANDA.

ELLE ti nabízí 1 promování pro 1 inzerát za cenu 39 kč.

MIRANDA ti nabízí až 5 promování pro 5 inzerátů za cenu 125 kč, díky čemu tě bude 1 promování stát 25 kč. Takže s MIRANDOU ušetříš až 70 kč za každých 5 promování (5 x 26 = 195 kč).

Jak funguje promování?

Promování zvýhodní tvůj inzerát po dobu 7 dní. Po uplynutí této doby se inzerát zařadí mezi ostatní inzeráty ve vybrané kategorii a podkategorii podle datumu a času jeho přidání. Nejstarší přidaný inzerát bude poslední, atď. 

Promovaný inzerát se bude zobrazovat jiným uživatelkám mezi prvními inzeráty v hlavní kategorii (napr. oblečení) i podkategorii (napr. šaty), do kterých si vložila svůj kousek. Po aktivaci PROMO bude tvůj inzerát automaticky první ve vybrané kategorii a podkategorii. Následně se bude řadit podle datumu a času aktivace jiných PROMO. Inzerát s nejnovějším datumem aktivace PROMO se vždy zařadí jako první v dané kategorii a podkategorii. Příklad: Aktivuješ PROMO ve 14:00 pro inzerát v kategorii "Boty" a podkategorii "Lodičky". Tvůj inzerát bude na obou místech první. O 14:30 v ten samý den aktivuje PROMO jiná uživatelka pro inzerát v stejné kategorii a podkategorii. Proto se tvůj inzerát posune na druhé místo. Pokud by daná uživatelka aktivovala PROMO pro inzerát v stejné kategorii (Boty), ale jiné podkategorii (napr. Balerínky), tak tvůj inzerát se posune na druhé místo v kategorii "Boty", avšak zůstane první v podkategorii "Lodičky".

Promovaný inzerát bude označený žlutou hvězdičkou v levém horním rohu tvého inzerátu (viz obrázek).

Platnost zakoupeného balíčku je 90 dnů. Po uplynutí této lhůty se automaticky vynuluje počet nevyužitých promování. Příklad: Ak si zakoupila balíček MIRANDA s 5 promováními a v průbehu 90 dní si aktivovala jen 3 promování, po uplynutí 90 dňové lhůty se ti vynulují nevyužité 2 promování. Datum platnosti balíčku najdeš v tabulce po kliknutí na piktogram s písmenem "i" v hlavičce webstránky (viz Pomocník), nebo v sekci "Moje inzeráty", kterou najdeš v rozbalovacím menu na hlavní (horní) lište. V tabulce si můžeš přehlédnout všechny zakoupené (viz Pomocník), ale zatím ještě neaktivní (nevyužité) PROMO. 

1 promování můžeš využít pro 1 inzerát. Takže balíček ELLE ti umožní promovat jen 1 inzerát, jenže balíček MIRANDA až 5 inzerátů.

Pomocník:

Piktogram pro zobrazení tabuľky:

 

Tabuľka s přehledem tvých PROMO:

Jak začít promovat v 3 krocích

  1. Vyber si PROMO balíček - vyber si jeden z našich PROMO balíčků, které najdeš v sekci "Promování". Tuhle sekci najdeš v rozbalovacím menu na hlavní (horní) lište. Do sekce "Promování" se můžeš prokliknout taky cez tlačítko "Koupit PROMO" (viz níže) v sekci "Moje inzeráty", nebo cez některý z našich bannerů.

  2. Kup PROMO - při každém PROMO balíčku je možnosť "ZAPLATIT PROMO". Po kliknutí na toto tlačítko tě přesměruje na GoPay platební bránu, cez kterou můžeš uhradiť vybraný balíček ihned pomocí platební karty nebo internet bankingu. Zakoupené PROMO a jejich datum platnosti se ti zobrazí v tabulce po kliknutí na piktogram (viz Pomocník).

  3. Aktivuj PROMO - klikni na sekci "Moje inzeráty", kterou najdeš v rozbalovacím menu na hlavní (horní) lište. Při každém tvém inzerátu je tlačítko "Aktivovat PROMO". Vyber si inzerát, který chceš promovat a klikni při něm na tlačítko "Aktivovat PROMO" (viz níže). Pak ještě potvrď svou volbu kliknutím na "ANO" a tvůj inzerát bude promovaný po dobu 7 dní. 

Chceš začít PROMOVAT?

Promuj zde: