DESATERO KLOTEZZ

 

"Nezaložili jsme obyčejný sterilní bazar, založili jsme specializované online módní tržiště pro ženy a děvčata, kde si dáváme velmi záležet na tom, aby se na něm nabízeli jen kvalitní a originální kousky. Jsme zásadně proti napodobeninám a takové inzeráty na našich stránkách nebudeme akceptovat. Máme nulovou toleranci k inzerátům obsahujícím laciné napodobeniny, kousky v zlém stavu či k neférovým uživatelům."

DESATERO KLOTEZZ:

1. CHOVEJ SE tak, jak chceš, aby se ostatní chovali k tobě. Buďme k sobě férové, slušné, upřímné a milé. Vždyť jsme ženy :-). Nepoctivé uživatele netolerujeme! 

2. VŽDY UVÁDĚJ o sobě a o svých inzerovaných kouscích pravdivé informace a vždy uveď všechny důležité informace. Vždy dodrž všechny dohodnuté podmínky, na kterých ses dohodla s druhým uživatelem!

3. NABÍZEJ A INZERUJ pouze kousky ve velmi dobrém až výborném stavu a kousky originálních značek. Absolutně netolerujeme nepoctivé uživatelé, napodobeniny značek a kousky ve špatném stavu. Klotezz není hrabárna starých a nenositelných věcí a není ani čínské tržiště s levnými napodobeninami, tak to prosím respektuj.

4. ZA FOTKY, které používáš a inzeruješ, plně odpovídáš a musíš mít na ně autorská práva. Fotky přidávej bez koláží, nápisů, reklam a web odkazů. Za porušení tohoto pravidla může být tvůj inzerát bez upozornění smazán (bez ohledu na promování), tak prosím zbytečně neprovokuj :). Tohle pravidlo je přísně kontrolované, tak to prosím ber na vědomí.

5. PŘI NÁKUPU KOUSKU VĚTŠÍ HODNOTY ti doporučujeme:

  • dohodnout si s prodejcem osobní schůzku, na které si kupovaný kousek sama prohlédneš.
  • pokud není možné osobní setkání s prodejcem, doporučujeme ti neplatit objednaný kousek předem, ale nechat si ho zaslat na dobírku a zaplatit přímo na poště při vyzvednutí. Přímo na poště si balíček otevři a zkontroluj, zda se v něm nachází to, co sis objednala.
  • dohodnout si s prodejcem videohovor (přes skype nebo jinou sociální síť), ve kterém ti ukáže z každé strany a živě kousek, o který máš zájem.

6. KARMA (hodnocení) ... jako prodejce ohodnoť uživatele, který od tebe nakoupil tvůj kousek a jako kupující ohodnoť po nákupu prodejce. Tak pomůžeš i jiným uživatelům při ich rozhodování. Před každým nákupem nebo prodejem si zkontroluj karmu a prohlédni hodnocení daného uživatele. To ti vždycky napoví, jestli je uživatel důvěryhodný, nebo jestli dát od něj ruce pryč. 

7. VYBER SPRÁVNOU KATEGORII A PODKATEGORII pro tvé inzerované kousky. Ostatní uživatelé tak jednoduše najdou tvůj inzerát. Každý uživatel hledá kousky, o které má zájem. Pokud vybereš nesprávnou kategorii a podkategorii, velmi si snížíš šanci, že prodáš svůj kousek. A zároveň si velmi zvýšíš šanci, že tvůj inzerát bude smazán z portálu kvůli porušení jeho podmínek.

8. KAŽDÝ KOUSEK POVĚS JEN JEDNOU. Nikdy nepřidávej ten samý inzerát vícekrát za sebou. Pokud je tvůj inzerát na portále už příliš dlouho a chceš ho obnovit, musíš ho nejprve smazat a pak můžeš vytvořit na tvůj kousek nový inzerát. Za porušení zákazu duplikovat inzeráty budou všechny duplikované inzeráty smazány bez upozornění a to bez ohledu na promování.

9. SDÍLEJ své inzerované kousky na svých profilech na sociálních sítích. Ukážeš tak svým přátelům a sledovatelům, jaké stylové kousky nabízíš a zároveň nikdy nevíš, komu “padne do oka” tvůj kousek.

10. UŽÍVEJ  si Klotezz plnými douškami, buď stylovou prodejkyní, nebo lovkyní kousků. Prodávej a nakupuj do zbláznění :-). Vyšperkuj si svůj profil a vytvoř si svůj online šatník, po kterém budou prahnout a slintat všechny holky :-). Ukaž a představ nám všem modychtivým ženám svůj šatník ve videošatníku - jsme zvědavé na tvé nejlepší kousky. Nech se pravidelně inspirovat našimi články na blogu. V Sháněčce sháněj všechno, co tak naléhavě potřebuješ a ve Stylodotazníku odhal víc ze svojí stylové stránky. A Týden s… tě vždy inspiruje výběrem kousků na různá témata. A zapamatuj si: Síla ženských šatníků se probouzí…na Klotezz… :-).