5 ZLATÝCH PRAVIDIEL NAKUPOVANIA V SEKÁČI
19/03/2018 
Prečítaj si pravidlá nazbierané rokmi skúseností pravou sekáčovou maniačkou s medzinárodnými skúsenosťami :-)

1. VYHĽADAJ, PREBEHNI A PREKUTRAJ VŠETKY SEKÁČE...

...v tvojom okolí a vyber si z nich tie, do ktorých budeš chodiť pravidelne. Ak nevieš, kde také sekáče nájsť, odporúčame "googliť" na internete, tam určite nájdeš nejeden tip na dobrý sekáč. Najlepšie bývajú malé, skryté sekáče vytvorené s dušou a láskou majiteľa. Pozor, smradľavým hrabárňam sa vyhýbaj! 

No nezavrhni ani komerčné sekáče, ktoré majú skoro v každom meste svoju prevádzku čo je výhoda, keďže sú ľahko dostupné. Aj v nich nájdeš skvelé kúsky aj keď často bývajú rýchlo rozobrané. Avšak vyžaduje si to viac nervov, pretože tam narazíš na oveľa viac nevrlých žien, ktoré sa na teba lepia a "nenápadne" sledujú čo si berieš, aby si náhodou nezobrala niečo lepšie ako majú ony :).

2. HĽADAŤ, HĽADAŤ A HĽADAŤ A MAŤ MINIMÁLNE 30 MINÚT ČAS :-)

Keď ideš do sekáča na "lov", mala by si mať vyhradených minimálne 30 minút svojho času. Možno sa ti to zdá moc, ale hľadanie tých správnych kúskov, precízne skúšanie a prípadne rozhodovanie sa, či máš ešte miesto v taške na ďalšie dva kúsky, ktoré si práve objavila cestou k pokladni, ti tých 30 minút rýchlo zhltne :-).

3. NIKDY NECHOĎ DO SEKÁČA S OČAKÁVANÍM,...

...že nájdeš nejaký konkrétny kúsok, napr. biele skinny džínsy. Málokedy sa ti toto želanie splní a vyhneš sa zbytočnému sklamaniu. Miesto toho rátaj s tým, že sa vrátiš s úplne neočakávanými, ale o to lepšími kúskami, ako napr. s nádherným bielym kabátom zo Zary či nebesky modrým svetríkom.

Do sekáča sa chodí s tým, že nikdy nevieš aký úžasný "úlovok" chytíš :-). A to je na tom to vzrušujúce, nemyslíš? Je to taký módny lov.

4. DO SEKÁČA CHOĎ IBA S MALOU KABELKOU ALEBO RUKSAKOM...

...a v nich maj pripravenú veľkú shopper tašku na svoje budúce úlovky.

Pýtaš sa prečo malú kabelku alebo ruksak? Odpoveď je veľmi jednoduchá a hlavne praktická. Potrebuješ mať predsa obe ruky voľné :-). Ver mi, ísť do kabínky s desiatimi vešiakmi plnými svetrov, džínsov a všeličoho iného je náročné samo o sebe. Takže veľkú zavadzajúcu kabelku budeš mať v tej chvíli chuť zahodiť najdlhším hodom v tvojom živote do tej najhlbšej čiernej diery.

A to je len tvoj prvý skúšobný okruh. Ešte sa zrejme vrátiš po ten biely kardigán, po to staroružové tielko od Acne a po tie pekné tepláčiky :-).

5. POĎ NA KLOTEZZ

Ak napriek všetkým týmto radám máš stále chuť byť pravou sekáčovou maniačkou, gratulujem ti, si na najlepšej ceste sa ňou stať. No ak ťa už teraz bolia ruky pri pomyslení na nosenie toľkých vešiakov a ak si už teraz spotená z predstavy toľkých ton oblečenia a vešiakov, mám pre teba dobrú radu.

Navštív naše online módne trhovisko KLOTEZZ.COM z pohodlia tvojho domova a uži si rovnako skvelé pocity zo super kúskov, no bez dlhého skúšania, ťažkých vešiakov a dlhých radov pred kabínkou. Stačí ti k tomu iba mobil či notebook, kávička a môžeš nakupovať a predávať doma v pyžame alebo v tvojej obľúbenej kaviarni :).

My nedáme dopustiť na kombináciu kamenných a online sekáčov :-). Pravé módne maniačky poznajú svoje sekáče a svoj online KLOTEZZ :-).

Líbí se ti náš článek? Tak nám dej LIKE a sdílej ho se svými přáteli...