5 TIPOV AKO RÝCHLO A BEZBOLESTNE VYTRIEDIŤ SVOJ ŠATNÍK
18/05/2017 
Vieš, prečo by si mala organizovať Šatníkovú párty? Ako znie otázka, ktorá ti dá 100% odpoveď, či kúsok vyradiť alebo nevyradiť? Viac v článku...

Pri vyraďovaní kúskov zo šatníka môžeš použiť techniky, ktoré ti tento proces výrazne uľahčia.

1. PUSTI SI HUDBU

Najlepšie sú rýchle, motivačné a tanečné pesničky…a najlepšie urobíš, ak ich pustíš poriadne nahlas…Rýchla hudba ťa nielenže donúti vrtieť bokmi, ale čo je hlavné, motivuje ťa k rýchlemu rozhodovaniu a ráznemu vyradeniu nenosených kúskov.

Naopak pomalé, zamilované pesničky sú zakázané, pretože nás nútia rozmýšľať a spomínať. To vedie k tomu, že každý kúsok z pôvodnej kopy na vyradenie držíš už tretíkrát v ruke, zasnene rozmýšľaš, čo všetko si v ňom prežila a z pôvodnej kopy na vyradenie zostane akurát tak kopa spomienok. A tvoja skriňa stratila nádej, že v nej spravíš konečne po roku trochu miesta…A takto určite nechceš, aby detox tvojho šatníka dopadol :-)

2. POZVI SI RÁZNU KAMARÁTKU…

...ktorá ťa pozná a v prípade tvojho váhania prevezme zodpovednosť do svojich rúk a vyradí za teba ten kúsok, ktorý objímaš už 15 minút v rukách :-). Prípadne odporúčame zorganizovať "Šatníkovú párty", na ktorú si pozvi všetky kamarátky (aj s ich kúskami na vyradenie, ktoré si môžete vymieňať), vyhoď chlapa z domu, pusti super hudbu, urob chutné občerstvenie, nalej každej pohár vína a najukecanejšie vyraďovanie tvojho šatníka môže začať.

Ráno sa budeš diviť koľko máš v šatníku zrazu miesta. Hlavne nezabudni, že tá, u ktorej sa párty koná, detoxikuje svoj šatník, takže ona a jej šatník je stredobod pozornosti a stredobod detoxu...Vlastná, úžasná skúsenosť :-). Pre ten najlepší efekt odporúčame organizovať pravidelne napr. každé 3 mesiace.

3. ANI "SPOMIENKY", ANI "BOL TO DARČEK"

Nikdy tieto "dôvody" nepovažuj za obstojnú výhovorku pre preplnený šatník.

4. PRI KAŽDOM KÚSKU SI POLOŽ LEN JEDINÚ OTÁZKU, KTORÁ TI DÁ 100% ODPOVEĎ

Koľkokrát za posledné mesiace som mala tento kúsok oblečený?

5. PO VYRADENÍ IHNEĎ KONAJ!

Vyradené kúsky pekne "zaves” sem na Klotezz a zarob si napr. na ružový bicykel :-). Prípadne ich daruj kamarátke alebo charite…hlavne ich nikdy nevracaj späť do skrine na pôvodné miesto.

Dúfame, že ti aj tieto rady pomôžu spraviť tvoj šatník krajším a organizovanejším miestom.

Líbí se ti náš článek? Tak nám dej LIKE a sdílej ho se svými přáteli...